Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Społecznik Roku 2019

W dniu 10 grudnia 2019r. odbyła się w Poznaniu w gmachu PAN uroczysta Gala podsumowująca Konkurs „ Społecznik Roku 2019 – Przyjaciel Dziecka” organizowany po raz czwarty przez Wielkopolski Oddział Regionalny TPD w Poznaniu. Finalistami Konkursu zostało 9 osób. Z Okręgu Pilskiego TPD byli to: p. Ewa Gołębiewska z Czarnkowa oraz p. Zenon Piechocki i p. Leszek Raźniewski z Piły.

Główna nagrodę i statuetkę otrzymała p. Ewa Nowicka ze Stęszewa. Galę zaszczyciło wielu znakomitych gości z Wicemarszałkiem Wielkopolskim p. Marzeną Wodzińską na czele.

W trakcie gali powołano również Radę Programową Zarządu Oddziału Regionalnego TPD. W skład Rady weszli: Zbigniew Ajchler, Paweł Pawłowski, Krzysztof Gołata, Wojciech Andrzejewski, Wiesława Nawrocka, Maksymilian Bukowian i Ryszard Tomaszewski.

Imprezę uświetnili uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Poznaniu.