Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zjazd Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego TPD w Poznaniu

28 września 2019r. odbył się Zjazd Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego TPD w Poznaniu. W Zjeździe z Okręgu pilskiego uczestniczyło 6 osób: p.p. Irena Mendyka, Alicja Andrzejewska, Małgorzata Kijowiec, Estera Serówka, Wojciech Andrzejewski i Leszek Raźniewski.

Podsumowano 4-letnią kadencję Zarządu Regionalnego i wybrano nowych członków na następną kadencję. Z Okręgu pilskiego członkami Zarządu zostali: p.p.Leszek Raźniewski i Wojciech Andrzejewski, a do Regionalnej Komisji Rewizyjnej wybrano: p.p.Alicję Andrzejewską i Małgorzatę Kijowiec.

Za okazane dzieciom serce i pomoc w tworzeniu warunków dla pomyślnego rozwoju i godnego życia z okazji 100-lecia TPD przyznano Medal Pamiątkowy i Dyplom-Certyfikat: p.p. Alicji Andrzejewskiej i Leszkowi Raźniewskiemu.

Prezesem Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego TPD – pozostał Jan Waligóra. Wybrano także 6 delegatów na Zjazd Krajowy TPD. Oddział Okręgowy w Pile reprezentować będą: p.p.Alicja Andrzejewska i Leszek Raźniewski.