Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

♦♦

W dniu 5 lipca 2019r. odbyło się oficjalne, uroczyste pożegnanie z pracą, odchodzącej na emeryturę pani Teresy Kasior – kierownik Działu Animacji i Kultury Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Pile.

Pani Teresa Kasior od ponad 30 lat ściśle współpracowała z TPD, organizując wiele imprez dla dzieci, prowadziła festyny, spotkania i różne wydarzenia kulturalne. Szczególnie zasłużyła się w pomocy dzieciom z cukrzycą. Była wielokrotnie wyróżniana za swą działalność, w tym: Odznaką „Przyjaciel Dziecka”, Zasłużony Działacz TPD oraz dyplomami i nagrodami. Na uroczystości pożegnania otrzymała  Medal im. Dr Henryka Jordana, przyznany przez Zarząd Główny TPD w Warszawie. Aktu dekoracji dokonała wiceprezes Zarządu Okręgowego TPD w Pile i jednocześnie Przewodnicząca Koła Przyjaciół Dzieci z Cukrzycą p. Irena Mendyka, która wręczyła także p. Teresie Kasior książkę pt. „100 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wielkopolsce 1919 – 2019” oraz upominek rzeczowy w postaci poduszki z ręcznie, pięknie, wyhaftowaną czerwona różą.

Odchodząca na emeryturę p. Kasior zapewniła, że w dalszym ciągu będzie wspomagać TPD i uczestniczyć w działalności społecznej. Dziękujemy za długie lata pracy, gratulujemy wyróżnień i zapraszamy do dalszej współpracy.