Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jubileusz Koła Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu

W dniu 25 maja 2018r. swoje 25-lecie powstania uroczyście obchodziło Koło Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu. Spotkanie miało bardzo podniosły charakter i wzruszającą atmosferę.

Do Budzynia do swoich rówieśników przyjechały także dzieci i młodzież z Koła Niepełnosprawnych z Szamocina. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności, odsłonięto również wystawę fotograficzną obrazującą 25-letni dorobek Koła.

Było mnóstwo życzeń i kwiatów dla dzieci oraz ich opiekunów i rodziców. Zaproszono znakomitych gości: Starostę Chodzieskiego, Wicestarostę z Ciechocinka, Wójta, Zastępcę Wójta i Przewodniczącego Rady Gminnej z Budzynia, Dyrektorkę PCPR z Chodzieży, Kierownika  GOPS z Budzynia, sponsorów oraz rodziców.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci reprezentowali: Krystyna Zdunik – wiceprezes Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego z Poznania,  Leszek Raźniewski – prezes Zarządu Oddziału Okręgowego z Piły i Zdzisława Antczak – członek Zarządu Oddziału Okręgowego.

Najbardziej zasłużeni działacze otrzymali odznaczenia i wyróżnienia:

  • Statuetkę „Serce na Dłoni” – Koło Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Budzyniu.
  • Odznakę "Serce na Dłoni" i List Gratulacyjny p. Anna Kabat, p. Andrzej Kabat, p. Danuta Nowicka i p. Beata Polcyn.
  • Specjalne Podziękowania od Zarządu Oddziału Okręgowego TPD – p.p. Anna i Sławomir Kubanek, p.p. Lidia i Grzegorz Koteccy oraz Monika i Sławomir Świderscy.