Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielkanocna Zbiórka Żywności w Tesco przez Oddział Miejski TPD w Złotowie

W dniach 16 i 17 marca 2018 roku odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności w Tesco. W akcję włączyli się wolontariusze z Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Złotowie.

Tradycyjnie, dzięki dobrej współpracy ze Stowarzyszeniem Bank Żywności w Chojnicach, w akcję włączyli się wolontariusze z Oddziału Miejskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Złotowie. Wśród nich byli rodzice, dzieci, członkowie i przyjaciele TPD.

Żywność zbierano w sklepie TESCO. Personel sklepu bardzo życzliwie przyjął naszych wolontariuszy.

Komisja rewizyjna Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Miejskiego w Złotowie szczegółowo przeliczyła zebrane dary. Ogółem zebrano 449,48 kg. Żywność ta trafi do potrzebujących rodzin oraz naszych wychowanków świetlicy „Przystań”.

Z otrzymanych darów przygotujemy Wielkanocne Śniadanie i słodką niespodziankę. Tą drogą pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom Złotowa i okolic za życzliwość, hojność i okazane serce. W załączeniu kilka zdjęć z przeprowadzonej zbiórki.